Відкритий виховний захід "Ми Вам зичимо доброго дня"

16.11.2017

Дуже приємно спілкуватись з ввічливими людьми. А кого можна назвати ввічливим? У першу чергу того, хто опанував основні правила культури поведінки. Усім відомо, що вітатися, показуючи свою неприязнь, дуже нечемно, а ще гірше не відповідати на вітання.

У 6 класі, сьогодні був проведений відкритий виховний захід на тему "Ми Вам зичимо доброго дня" метою якого була: поповнити знання учнів про ввічливість, куль­туру поведінки; розширити словниковий запас учнів словами ввічливості; вправляти в куль­турному спілкуванні з дорослими, однолітками в найтиповіших життєвих ситуаціях, доречно вжи­вати слова етикету в ситуаціях вітання, прощан­ня, вибачення.

Сподіваємося, що у найближчому майбутньому ввічливих людей буде все більше і більше. Адже Демокріт сказав: «Ввічливі люди бувають не стільки від природи, скільки від тривалих вправ». Тому, щоб стати ввічливим, треба багато працювати над собою.