Тиждень початкових класів

20.12.2017

«Не забуваймо, що в школі
Дитина не лише навчається,
В школі вона живе»
В. Сухомлинський

У Несвоянському НВК стало вже доброю традицією проводити предметні тижні. Ось і для учнів початкової ланки вчителі організували Тиждень початкових класів, який проходив з 4 грудня по 8 грудня. У цей період кабінети початкової школи були схожі на вулики, де плідно та згуртовано працювали вчителі та учні. Робота під час проведення Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими та корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дітей.

З першого дня молодші школярі занурилися в круговерть подій.

4 грудня. Понеділок розпочався з змістовним та яскравим конкурсом малюнків «У світі казки чарівної».

5 грудня. У вівторок була проведена неповторна виставка саморобок «Творимо дива своїми руками». Цікавим та пізнавальним був тренінг «Дружба єдності» для учнів 1-4 класів. Були проведені цікаві фізкультхвилинки.

6 грудня. Середа розпочалася з проведення цікавого конкурсу для учнів 1-4 класів «Станція загадок». У цьому конкурсі учні мали можливість позмагатися між собою та показати свої знання. Далі учням початкової ланки було запропоновано перегляд мультфільмів про «Толерантність». Цього ж дня під керівництвом класовода 1 класу Ставіла Н. П. було проведено ділову гру «Екологічний бумеранг» та ознайомила учнів з зимовими народними прикметами.

7 грудня. Четверг розпочався з уявної подорожі «7 чудес України» під керівництвом класовода 4 класу Бордейна О. Г. Учні ознайомилися з найяскравішими місцями нашої Батьківщини.

Під керівництвом класовода 2 класу Бодян А. В. була проведена

інтелектуальна гра «Розумники та розумниці». У цей день учні 1-4 класів мали можливість прйняти участь у чемпіонаті флеш-пазлів.

8 грудня. У п'ятницю вчителі та учні на свіжому повітрі займалися розучуванням народних ігор . Були проведені спортивні змагання «Сильні, сміливі, спритні!»

За підсумками Тижня переможці та активні учасники конкурсів і тематичних виставок були нагороджені грамотами та подяками.

Тиждень початкових класів став яскравою сторінкою шкільною родиною.

І на завершення... Ми, вчителі початкових класів, прагнемо зробити нашу школу острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку. А допоможуть у цьому наші вихованці та їхні батьки.

Створено за допомогою Webnode