День української мови та писемності

10.11.2017

9 листопада, в Несвоянькому НВК відсвяткували День української мови та писемності. Це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. У цей день традиційно стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика та на Українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. Сімнадцятий Всеукраїнський радіодиктант національної єдності писали учні 5-9 класів та вчителі школи.

Текст диктанту «Наші пісні» традиційно прочитав доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, теле- і радіоведучий Олександр Авраменко.

Створено за допомогою Webnode