День учителя в нашій школі

03.10.2017

День вчителя завжди є особливим для кожного, хто пов'язав своє життя з цією благородною професією. Тому цей день завжди проходить в нашій школі теж по-особливому. Із самого ранку в кожному класі панує особлива святкова атмосфера, в коридорах гамірно, всі посміхаються, всі святково вдягнуті, у всіх чудовий настрій. І кожного року дев'ятикласники школи готують якусь родзинку-сюрприз до цього дня.

Цього року сюрприз теж чекав вчителів з самісінького ранку на порозі школи. Їх зустрічала святкова музика, червона доріжка до шкільних дверей і святково одягнуті 9-класники, які вітали педагогів.

Створено за допомогою Webnode